Мови

Де купити сейф Griffon(Гриффон) GG.500.LE в Рівне.

Купити сейф Griffon(Гриффон) GG.500.LE в Рівне

Купити сейф Griffon(Гріффон) GG.500.LE у Рівному.

Купити сейф для зброї GG.500.LE у Рівному можна, зателефонувавши за телефоном 0936694585, або відвідавши офіс у м. Рівне по вулиці С. Петлюри14, каб.121.

Порівняння цін на сейфи Griffon(Гріффон). Огляд, ціна на сейфи Griffon(Гріффон) в Рівному, Києві, Одесі, Луцьку, Сарни та Україні.

Представляємо вашій увазі оновлену модель сейфа для зброї Griffon(Гріффон) GG.500.LE у Рівному.

Головна відмінність від попередньої моделі сейфа, це якісне виконання. У новій моделі GG.500.LE більш міцне броньоване скло. Зовнішній вид сейфа має вишуканий дизайн. Місткий касовий відсік дозволяє зберігати не тільки патрони, але і цінні речі.

Сейф для зброї GG.500.LE в Рівному обладнаний внутрішнім підсвічуванням, і якісною обробкою. Сейф вміщує сім стволів мисливської зброї. Збройовий сейф GG.500.LE по праву носить ім'я лідера продажів серед збройових сейфів з броньованим склом. Сейф відмінно вписується в інтер'єр будь-якого вишуканого приміщення. Броньоване скло в збройовому сейфі, носить не тільки декоративний характер. Основне призначення броньованого скла - спостерігати наявність і збереження зброї. Погодьтеся набагато зручніше перевіряти наявність зброї у сейфі GG.500.LE в режимі реального часу. Наявність броньованого скла виглядає естетично і привабливо.

Сейф GG.500.LE обладнаний надійним сертифікованим електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) класу VD S2, що відповідає другому класу банківського сейфа.

Висота сейфа GG.500.LE 1562 мм, ширина 500мм, глибина 300 мм. Важить такий сейф 102 кг.

Ціна збройового сейфа з доставкою в Рівне 22800.00 грн. Подібні моделі італійських та інших європейських виробників сейфів з броньованим склом, коливається від 50000.00 грн. На мій погляд, ціна і якість даної моделі повністю відповідає очікуванням найвибагливіших покупців збройових сейфів. Як говориться: «дорогий діамант потребує дорогій оправи».

Купуючи збройовий сейф GG.500.LE у Рівному ви придбаєте партнера в особі фірми Капітал Сталь. Протягом всього часу експлуатації, консультації по обслуговуванню і зміні коду даються безкоштовно. У разі аварійного відкриття наші інженери гранично акуратно і без ушкодження відкриють і поміняють замок на цьому сейфі. Погодьтеся, не один супермаркет не надасть вам такий сервіс.

Вишукані сейфи постійно зростають у ціні. Купуючи сейф GG.500.LE ви не тільки забезпечите свою зброю від зазіхань, але і вигідно розпорядитися своїм капіталом.
Капітал Сталь завжди готова прийти на допомогу!!!