Як вибрати сейф.

Як вибрати сейф.

«Сейф - це Ваша зброя самооборони,
і чим значніше цінність,
тим надійніше воно має бути! »

С.П. Лобуренко

Як вибрати сейф.

Доброго Вам дня, вечора, а може й ночі! Начитавшись, в інтернеті подібних статей різних продавців сейфів (найбільший міф про ціну і якість сейфа), не витримав і вирішив написати правду!

Хоча як то кажуть, хто ж Вам всю правду скаже! Вся справа в тому, що при продажі сейфів, мене постійно мучить совість! Як правило, покупець приходить «підготовленим фахівцем» начитавшись всяку нісенітницю, наслухавшись порад своїх «просунутих» товаришів або менеджерів великих супермаркетів, з твердою впевненістю, що «Росія-Батьківщина слонів!»

І ось тут все і починається! На резонне питання для чого Вам потрібний сейф, ввічливий покупець промовчить (добре вихований), а інший відразу йде.

На запитання, що ви збираєтеся зберігати, частіше чуєш ввічливе: «Не Ваша справа». Не моє ну й добре. І ось в цій статті я хочу не сказати, а прокричати: «Люди не купуйте металевих шаф підвищеної міцності, якщо Вам потрібний сейф!» Я б взагалі заборонив би виробникам називати сейфами металеві ящики!! Єдине до чого це не відноситься, так це до сейфів, вбудовуваним в стіну.

«Ось де собака заритий!" ↓

Фото сейфу

Вбудований сейф (як правило, я рекомендую продукцію російської компанії «ПРОМЕТ»), з лицьового панеллю в 12мм не так вже й легко розпиляти болгаркою, а ломиком його не візьмеш, подібні сейфи з лицьовою панеллю в 6мм і розпиляти легше і фомкой відігнути можна. Не економте на товщині металу, пам'ятайте, що сейф Ви купуєте як правило, один раз в житті!

Вбудований сейф

Ще один не маловажний аспект, так це кріплення самого сейфа в стіні. Особисто я раджу просвердлити в тильній стороні два отвори і закріпити анкерами 14мм, а краще 16мм.

На анкерних болтах економити, теж не раджу!

Вбудований сейф

Я без поняття, хто придумав заливати між зовнішніми стінками сейфа і стіною монтажну піну. Згоден зручно, але тільки в тому випадку якщо ви хочете встановити «сейфік» для зберігання пульта від телевізора. Таке кріплення легко руйнується за допомогою ножа і монтування! Не буде зайвим перед монтажем обробити подряпані поверхні фарбою, інакше з часом він проржавіє і невідомо чим все це обернеться. Випадок з життя. В армії після вихідних відкриваю сейф, а секретні пакети повністю мокрі, я тоді чуть не посивів, ще б кілька хвилин і всім секретним пакетів була би хана. Висушив феном і де-не-як відправив. Постає питання звідки вода?

Не повірите всю ніч йшов дощ, і так як будівля була не нове зі стелі капала вода, саме капала по одній краплі в 3 секунди (згодом ми це простежили) і потрапляла на верхній кут сейфа, в якому була тріщина в половину міліметра. За законом підлості (Мерфі) тютелька в тютельку проникала в цей отвір сейфа. Якщо кому буде цікаво, розкажу, що я тоді пережив.

Ще одна деталь, утеплите сейф гідроізоляційним матеріалом, тут можете проявити фантазію. Запитайте: «навіщо?», Аби не збирався конденсат від різниці температур в приміщенні і самої стіною, як правило, постійно холодною. Після того, як встановите сейф не відкривайте його до повного висихання бетону.

Що краще електроніка ...

Вбудований сейф

...або ключ?

Вбудований сейф

Існує думка, що електронно-кодові замки, можна відкрити електрошокером, направивши його на клеми підключення зовнішнього джерела живлення. Чесно сказати ще не перевіряв, хоча руки сверблять спробувати, обов'язково зніму на відео і викладу на сайт фірми. Кодовий замок набагато зручніше в експлуатації і є можливість в періодичній зміні коду. Ключі серійного виробництва сучасний майстер може виготовити, сфотографувавши його мобільним фотоапаратом. Тримайте ключі у таємниці, тому що вони носії коду. Залишений на видноті ключ, теж, що нашкрябані поруч із сейфом код від електронного замка.

Замок, що крутиться для сейфу

Купуючи офісний сейф, пам'ятайте, що небезпека полягає в тому, що маючи ілюзії про надійність свого сейфа, Ви довіряєте йому свої таємниці і цінності. Таємниці іноді дорожче за золото! У чому небезпека? Більшість сейфів під неба відкриваються ударом кулака! Не буду заглиблюватися в подробиці, при нагоді покажу. Такий сейф призначений для тимчасового збереження документів у денний час. Більш надійні в цьому плані сейфи, обладнані механічним кодовим замком, бажано фірми LA GARD пробував розкрити, з першого разу не виходить.

Взагалі в офісних сейфах можна зберігати все що завгодно, крім грошей і важливих документів (друк, касова книга, статутні документи, коньяк, заначка і т.д. відносяться до важливих документів). Будь-офісний сейф розкривається з допомогою монтування.

Купуючи вогнетривкий сейф, не тіште його дизайном і значними формами, такий сейф можна розколупати складаним ножем! Справа в тому, що між тонкими стінками з металу товщиною 0,8 мм перебуває наповнювач з пористого бетону. Високу температуру такий сейф тримає добре, а от зломщика не зупинить.

Купуючи сейф стійкий до злому, не забудьте уточнити клас взломостойкості. Для домашнього користування і за наявності охоронюваного приміщення, досить озброїтися сейфом першого класу (найнижчий клас взломостойкості). У банківських установах ці сейфи не використовуються. Такі сейфи вже не зламати кувалдою або ломиком - тільки пиляти. «Пилите Шура, вона золота!»

Нарешті я дійшов до моєї улюбленої теми - банківські сейфи.

При купівлі банківського сейфа, пам'ятаєте, що раніше вони продавалися винятково банківським установам, і тільки з приходом банківської кризи, вони стали доступні обивателям.

Банківський сейф

«Сейф банківський сертифікований. Серія «БС». Сейф призначений для збереження цінностей від несанкціонованого доступу до них. Сейф має сертифікат та відповідає всім обов'язковим вимогам ДСТУ 4012.1-2005 відповідно до Положення НБУ «Про вимоги щодо технічного стану приміщень установ банків України» і призначений для використання банківськими та іншими установами. Такий сейф значно відрізняється від основної маси сейфів, він має більш міцну і надійну конструкцію »

Банківські сейфи мають ряд особливостей, головне, що вони по праву можуть носити горде ім'я сейф! Єдиний недолік, що іноді варто почекати. В основному такі сейфи роблять під замовлення. Але перевага в тому, що Ви можете замовити сейфи будь-якого розміру, класу, і укомплектувати будь-якими замками!

Всього існує 7 (сім) класів стійкості до злому банківських сейфів. До недавнього часу користувалися максимум 5 (п'ятим класом).

Сейф 5 (п'ятий) класу викликає у мене не тільки повагу, але і захоплення, все в ньому красиво, надійно, і найголовніше, маючи, такий сейф за спиною відчуває не передане відчуття спокою за секрети і цінності. Я не обмовився - саме секрети, тому що цінності можна зберігати в індивідуальному банківському сейфі. Збереження таємниці не один банк вам не забезпечить!!! З точки зору примітивного матеріалізму, не один директор банку не піде на конфлікт, зі службами відстоюючи інтереси своїх клієнтів.

Банківська таємниця - це міф нав'язаний банкірами. І найбільша небезпека в це вірити! При бажанні і без будь-яких санкцій Вашу клітинку розкриють, і ні хто про це навіть знати не буде. ( «Якщо ж виходило комусь напаскудити, Борман засипав спокійно, з доброю, щасливою усмішкою на обличчі. Хтось виправив помилки ... значить хтось заліз. В сейф ... це не я ... значить це російська шпигун ... і плюс до всього він особисто знає Бормана. ")

Три сейфи

До речі кількість грошей на Вашому рахунку, контролює кілька людей в банку, а «що знають двоє - знає свиня», - любив повторювати герой фільму.

Кріплення сейфів - важлива деталь.

У банківських сейфах передбачені для цього спеціальні отвори. Як правило, більшість сейфів кріпиться анкерними болтами ф16мм. У сейфах, які реалізує моя фірма отвори, зроблені під анкери болт ф22мм. Згоден свердлити важче, але і набагато важче його буде відірвати!!!! Я знаю випадок, коли сейф вагою в 350 кг просто викинули у вікно і відвезли додому. З тильного боку сейфа передбачено отвір для кабелю сигналізації. Якщо сигналізація Вам не потрібна, закрийте цю дірку, вкрутить в неї болт.

Сертифікат на вогнестійкість банківських сейфів не видається, але вони і без нього врятують Ваші цінності від пожежі.

Замки для банківських сейфів

Замки для банківських сейфів теж діляться по класу стійкості до злому. У будь-якому випадку, я раджу ставити на дверцята сейфу два замки, бажано різної конструкції. Своїм клієнтам зазвичай рекомендую хутро. код плюс ключ. В установах досить ключ плюс ключ. Вище я вже згадував про можливість зняття копії з вашого ключа звичайним мобільним телефоном, тому механічний замок LA GARD (з можливістю заміни коду) плюс замок другого класу МAUER (зверніть увагу на ключ, він може бути зроблений як з міді, так і з силуміну, від останнього краще відмовитися) буде оптимальним рішенням.

Три сейфи

Моя фірма організовує виготовлення банківських сейфів будь-яких розмірів з будь-якою комплектацією замків. Витрати по доставці, як правило, включені у вартість сейфа. Гарантійне обслуговування 5 (п'ять) років. Відмінна риса наших сейфів надійність виготовлення і лаконічний дизайн.

Три сейфи

Звичайно, можна ще довго і нудно розхвалювати, або навпаки критикувати сейфи, головне пам'ятати, що навіть самий примітивний сейф краще його відсутності, а ціна на сейф ні як не впливає на його надійність. Вибирати Вам - «гламур» або «аскетизм», я раджу останнє.

Удачі Вам, бережіть себе і вашу інформацію!!!

Статтю підготував директор ТзОВ «Рівне Сталь»
Лобуренко Сергій Павлович.

Статтю можна копіювати та друкувати скільки завгодно і де завгодно абсолютно безкоштовно!