Горілка Джек Даніел та замок Лагард - яка дурня їх об'єднує!!!

"Три обороту вліво, два обороту вправо, один борот вліво ... чорт би забрав цей сейф" - бубонів собі під ніс старина Джек. Сейф вперто не хотів відкриватися. Даніел перебрав всі коди, які крутилися в його голові, але не один не підходив для відкриття замку Лагард (замок механічний кодовий Гар). Відсьорбнувши добрячу порцію віскі, чого раніше за ним не помічали, Джек зморщився і спробував пригадати код. Як на зло бухгалтер - його племінник, десь запропастився, а чекати було не в правилах Джека. Час не чекає! Джек сплюнув і з усієї сили штовхнув нещасливий сейф !!!

Сейф застогнав, але ще голосніше завив Джек Даніел. Схоже, я зламав палець - подумав Джек, і що б притупити біль, налив собі ще одну порцію віскі ... ..
... до лікаря Джек як бізнесмен, який все звик контролювати сам, звернувся надто пізно. Палець роздуло, пішло зараження крові, що і призвело до його смерті. Перед смертю Джек звернувся з останнім словом до друзів, попросивши добрячу порцію випивки, переконавшись, що випивка, як сейф чудові, спокійно покинув це жорстокий світ !!!!

Великий випивака віддав Богу душу 10 жовтня 1911 року в Лінчберг, де і народився

P.S. Не будь як Джек !!!! Якщо не відкривається замок механічний кодовий Ла Гард, подзвони на фірму Капітал Сталь. Тел: +38093669458 Вайбер: +380683803449 Наші фахівці відкриють Ваш сейф, АТМ, Банкомат без пошкодження

Не хочеш дзвонити, тоді дивись, як це роблять інженери Капітал Сталь https://www.youtube.com/watch?v=IkHumV7jRbE