Мови

Як купити збройовий сейф за хорошою ціною

Як купити збройовий сейф за хорошою ціною в місті Рівне, Луцьк, м Київ, г. Одесса, р Львів, м Сарни, м Дубровиця, м Здолбунів

.

Технічні характеристики, розміри, якість.

Для тих, хто вирішив обзавестися мисливською зброєю, або хто вирішив поміняти свій збройовий сейф на більш місткий бокс, присвячена ця стаття.
Величезний вибір збройових сейфів на ринку України ускладнює прийняття правильного рішення. Як правило, не вдаючись у вивчення технічних характеристик, покупець зупиняє свою увагу на найдешевшої моделі. Але як то кажуть «скупий платить двічі». У цій статті розглянемо лінійку збройових сейфів провідного виробника в Україні Паритет К .

Флагманом лінійки збройових сейфів є модель G.400.K аналог G.400.E. Саме ця модель за своїми технічними характеристиками і розмірами завоювала найбільшу популярність в середовищі мисливців. Сейф відрізняє надійний механізм ригеля, ручка сережка, сертифікований замок STUV (Німеччина) для механічного замка, і La GARD (США) другого класу стійкості. Каса для зберігання патронів має товщину металу 6мм і надійну систему ригеля. Не кожен виробник може хвастануть такою якістю трейзером. Сама дверцята сейфу виконана з високолегованої сталі товщиною 6 мм. Корпус виготовлений з холоднокатаного листового прокату товщиною 3 мм. Навісні знімні кишені на дверцятах дозволяють зручно розподілити вміст сейфа. Сейф дозволяє комфортно розмістити 4 рушниці, хоча виробником заявлено 5 рушниць. Висота сейфа дозволяє зберігати п'ятизарядну мисливську рушницю. При зберіганні карабінів в сейфі G.400.K у правоохоронців до власника зброї не виникає претензій по безпеки та збереження. При бажанні Капітал Сталь, може обладнати сейф сигналізацією !! Це ключове питання, оскільки багато мисливці, мають бюджетні сейфи стикаються з проблемою при придбанні карабінів. Саме з цієї причини рекомендується купувати сейф, враховуючи нові придбання в недалекому майбутньому. Користуватися сейфом G.400.E з електронно-кодовим замком, набагато комфортніше, ніж носити ключі. Правда кодовий замок коштує набагато дорожче механічного, але цей недолік покривається зручністю, і погодьтеся, що сейф ви купуєте один раз у житті. Не варто економити на таких дрібницях.

Від флагмана перейдемо до бюджетної моделі GL.260.TK (GL.260.K замість каси полку). Цей сейф відмінно підійде для власників помпової зброї. Як відомо, помпові рушниці купують для самозахисту та розважальної стрільби. Тому площа сейфа вибирають мінімальну. Втім, для тих, хто має одне мисливську рушницю, і не планує розширювати свій арсенал, цього сейфа, буде достатньо. Корпус виконаний якісно, ​​дверцята не вибивається ударом ноги в область кріплення. На відміну від інших виробників сейф обладнаний надійним ключовим замком за типом САМ. Як правило, низької якості збройові сейфи, обладнані замками, відкрити які можна, тільки хрестоподібним ключем. При всій на перший погляд надійності, такий замок відкриває будь-який школяр звичайної шпилькою для волосся.

Добре зарекомендувала себе модель GL.300.K . Висота сейфа 1400 мм, внутрішня 1220мм. Відмінно підійде для зберігання трьох стовбурів, в тому числі довгоствольної. Незважаючи на не більшу вартість, сейф обладнаний системою ригеля і німецьким замком STUV. Відмінна модель, яка ідеально поєднує в собі ціну і якість.

Для тих, хто хоче розмістити в сейфі крім зброї і патронів, інше майно і при цьому не витрачати гроші на дорожчі моделі, рекомендуємо зупинити свій вибір на сейфі GLSTU470.K. Дана модель має вбудовані полиці, і вміщає в себе 3-4 рушниці.
Аналогічна за розмірами, але більш стійка до розтину, є модель G.130.K. (G.130.E модель з електронним замком). Унікальність цієї моделі полягає в її розмірах і розташуванню касового відділення. Трейзер і полки займають ліву частину сейфа, залишаючи максимальний простір по висоті з правого боку. Ідеально підходить для зберігання карабінів, та іншої зброї. Зручно вписується в дизайн будь-якого приміщення. Сейф може бути обладнаний будь-яким замком за бажанням покупця. Ручка-сережка економить зовнішній простір. Відмінна модель, лідер продажів за 2015 рік.

Модель G.300.K (G.300.E електронний замок) абсолютно ідентична вище описаній моделі G.400.K. Відмінність полягає в розмірах конструкцій. Не маловажним відмінністю є пристрій каса. У цій моделі вона задоволена проста. Сейф дозволяє зберігати 3-4 рушниці.
Досить цікаве конструкторське рішення було здійснено в моделі сейфа G.450.K (G.450.E-електронний замок). Розміщення полиць і касового відділення дозволяє максимально економно помістити майно мисливця, при цьому зберігши корисний простір для зброї. В іншому модель має ті ж позитивними якості, що й G.400.K.

Модель G.450.LUX незамінна для зберігання дорого зброї. Внутрішнє оздоблення сейфа не дозволяє отримати подряпини на ваших стовбурах. Так само обробка збереже ваш оптичний приціл, встановлений на карабіні.

Для справжніх естетів-любителів всього прекрасного була виготовлена ​​модель G.160.LE . дана модель вміщає в себе до 13 стовбурів. Внутрішнє оздоблення бездоганна. Зовнішній вигляд сейфа буде служити прикрасою будь-якого мисливського кабінету. Все в цьому сейфі ідеально і красиво. Ціна на такий скарб трохи менше однієї тисячі доларів. Цілком може дозволити собі будь-який мисливець в нашій країні.

Улюблена модель автора цієї статті GG.500.LE . Головною відмінністю служить прозора двері. Скло броньоване - куленепробивне. У сейфі присутній підсвічування. На відміну від подібних моделей західного виробника, має більш якісною збіркою, товщиною металу, оригінальністю конструкції, і найголовніше більш демократичною ціною в19860.00 грн. Для порівняння це середня зарплата по Україні. Подібний італійський аналог коштує порядком ста тисяч грн.

У наступній статті, ми розглянемо збройові сейфи моїх друзів із Запоріжжя. Справжні майстри своєї справи вони роблять сейфи, по кресленнях замовника задовольняючи побажання найвибагливішого замовника.

Статтю підготував локмастер Сергій Павлович.
тел. Для довідок 093 6694585